خرید جهیزیه بصورت یکجا و یا جزئی از شهر مرزی بانه

جهیزیه بانه
 • خرید جهیزیه از بانه

  چطور در این گرانی جهیزیه بخریم؟

  چطور یک جهیزیه لاکچری بخریم؟

  چطور یک جهیزیه خوب با بهترین قیمت خریداری کنیم؟

  آیا اگر کل جهیزیه را بصورت یکجا از یک فروشگاه خرید کنیم به صرفه تر است؟

  اگر مایل به دانستن بهترین پاسخ برای این سوالات هستید تا انتهای این متن با ما باشید یا تماس بگیرید تا یک مشاوره رایگان در این مورد داشته باشید.

  وقتی شما میخواهید جهیزیه خریداری کنید به عبارتی قرار است کل وسایل یک خانه را خریداری کنید و این کار اصلا آسان نیست و نباید ساده انگاری شود.

  درست است که فرضا 75 میلیون تومان وام با بهره کم به شما تعلق میگیرد اما اگر جهیزیه خوب و مناسب بخواهید باید بیشتر هزینه کنید و خیلی دقت در صرف این هزینه داشته باشید.

  یک زمانی 15 میلیون تومان وام ازدواج بود اما با آن خیلی بیشتر از این 75 میلیون تومان میتوانستیم وسایل بخریم. البته که در آن زمان تحریم ها به شکل امروز نبود و برندهای موجود در مغازه ها هم تنوع بیشتر و بهتری داشتند.

  ممکن است یک سری وسایل را از یک مرکز خاص بخرید به صرفه باشد و سری بعدی را باید تغییر در مکان خرید بدهید و اینطور نیست که همه را از یک جا بخرید تخفیف بیشتری شامل حالتان شود.

  خرید جهیزیه تولید داخل

  قطعا اجناسی که تولیدشان در داخل کشور انجام میشود را هم میتوانید از بانه بخرید و مغازه داران این اجناس را برای جوری جنسشان در انبار و ویترین خود دارند ولی باید در نظر بگیرید که آیا فرقی هم بین قیمت در بانه با سایر شهرها دارد؟ جواب خیر هست و اگر هم باشد خیلی کم از سودشان میگذرند تا فروش کنند.

  جهیزیه وارداتی

  اما اجناس وارداتی و اجناسی که دلاری هستند وتولیدشان در داخل انجام نمیشود داستان متفاوتی دارند و این اجناس خریدشان از بانه به صرفه تر است. اجناس وارداتی حتی اگر هزینه سنگینی هم بابت حمل و نقلشان بپردازید باز هم خریدشان از بانه صرفه اقتصادی دارد اما برخی اجناس که تولیدشان در داخل کشور انجام میشود با توجه به هزینه ایاب ذهاب و هزینه انتقال شاید صرفه اقتصادی چندان قابل توجهی نداشته باشند.

  از طرفی دیگر شاید یک مغازه دار یک جنس را برای جلب توجه خوش قیمت حساب کند ولی دیگر اجناسش را با قیمت بالاتری به فروش برساند که در این گونه مواقع هم باید حواستان جمع باشد و باید از چندین جا قیمت بگیرید که بتوانید با بهترین قیمت انواع وسایل را خریداری نمایید.

  ما در بانه شاپ افتخار داریم اعلام کنیم که بابت جهیزیه نوعروسان تخفیفات ویژه ای قائل شده ایم و شما هر لیستی که به ما بدهید بهترین قیمت ها را خدمتتان اعلام میکنیم و با تضمین اینکه از این پایینتر با این کیفیت پیدا نخواهید کرد اقدام به فروش اجناسمان میکنیم.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.